full page

Газони, саджанці, гриби


ГАЗОНИ


Обприскування газонів проводять розчином Емістиму С (1мл в 10л води на 1 сотку) при весняному відростанні трави, повторно через 2 тижні після підстригання газону з одночасним внесенням рідких добрив.


САДЖАНЦІ


При посадці саджанців кущів та дерев готують «бовтанку», розводячи 1кг глини в 10 літрах води. Потім 2 мл Чаркора та 2 мл Емістиму С розчиняють у 0,5 л води, отриманий розчин додають у «бовтанку» і ретельно перемішують. В готовій рідині обмокують кореневу систему саджанців і переносять їх в призначене для посадки місце. Через 10 днів після висадки в ґрунт рослини поливають розчином 1мл Емістиму С та 1мл Чаркора в 10 літрах води по 5л на один саджанець. Подібну операцію повторюють в серпні для кращої перезимівлі рослин.


ГРИБИ


У технологіях вирощування грибів (печериць, гливи) використовують регулятор росту Емістим С для підвищення врожаю й одержання більш екологічно чистої продукції.


Рекомендовані фази внесення препарату.


У фазі ферментації при приготуванні субстрату здійснюють його зволоження розчином 1мл Емістиму С у 10 л води.


У фазі пастеризації при формуванні субстрату здійснюють зволоження розчином 1мл Емістиму С у 10 л води.

У фазі внесення міцелію й наступного покриття поверхні компосту папером проводять зволоження розчином 1мл Емістиму С у 10 л води.


У фазі нанесення покривної землі 2-3 рази здійснюють її полив розчином 1мл Емістиму С у 20л води.


Використання Емістиму С в технології вирощуван-ня грибів дозволяє на 20-40% підвищити вихід товарної продукції.