full page

Протруювання насіння пшениці


Гордість нашого сільського господарства і навіть перші асоціації з прапором - це пшеничні поля. Саме ця рослина дозволяє нам бути одним з найбільших експортерів зерна у всьому світі.

Для отримання хорошого врожаю пшениці необхідно як слід подбати про своєчасний і якісний догляд за культурою. Однією з профілактичних процедур є протруювання насіння пшениці. Для його здійснення використовуються пестициди, які проникають всередину зерна і пригнічують розвиток інфекції. Протруювання насіння пшениці буде захищати рослину і надалі після висадки - зробить її стійкою до різного роду шкідників і іншого шкідливого впливу навколишнього середовища.

Протруювання насіння пшениці

Якщо заглибитися в історію, то варто зауважити, що протруювання насіння пшениці - це не новинка останніх століть. Його використовували ще в 16-му столітті, застосовуючи при цьому досить примітивні речовини. Тим не менше, був ефект, хоч і мінімальний.

З удосконаленням хімічної промисловості, аграрії отримали безліч прекрасних засобів, які можна використовувати на всіх етапах росту рослини. За рахунок застосування різних добрив і хімікатів можна чинити значний вплив на культури - стимулювати і захищати їх.

Протруювання насіння пшениці нашими препаратами допоможе Вам у вирощуванні відмінного врожаю.


Копітка робота з вирощування популярних в Україні культур принесе ще більше плодів, якщо використовувати якісні препарати, в тому числі і пестициди для протруювання насіння пшениці. Наша компанія пропонує широкий асортимент вітчизняних засобів для оптимізації процесів та результатів землеробства.

Кошти від компанії «Високий врожай» зроблять протруювання насіння пшениці ще більш ефективним!