full page

Обробка насіння перед посівом


Урожайность зернових та овочевих сортів рослин тісно пов'язана з якістю взятого посівного матеріалу. При цьому варто враховувати не тільки розмір зерен і їх сортоналежність. Важливою передумовою для гарного врожаю також є грамотна підготовка посівного матеріалу ще перед стартом посівного сезону, а саме –  обробка насіння перед посівом.

Підготовка зерняток до майбутньої висадки може включати кілька процесів, серед яких прогрівання, антисептування і стимулююча обробка насіння перед посівом. Прогрівання необхідно, якщо насіння містилися в холодильних камерах. Антисептування застосовують повсюдно. Цей прийом дозволяє запобігти розвитку хвороб вже в процесі зростання. Обробку насіння перед посівом стимуляторами розвитку успішно застосовують досвідчені аграрії з метою прискорення появи сходів, активізації збільшення рослинної маси, підвищення показників врожайності. Насіння овочів перед висадкою іноді ще замочують у воді. Цей прийом також сприяє більш швидкій появі сходів.

Обробка насіння перед посівом

Обробка насіння перед посівом нашими препаратами – це запорука успішності посівної кампанії.


Вибрати препарат для обробки насіння перед посівом можна самостійно, спираючись на інструкції та особистий досвід. При цьому обов'язково потрібно враховувати специфіку конкретної рослини. Також можна скористатися підмогою фахівців. Останній варіант, напевно, буде більш корисний тим сільськогосподарським працівникам, які раніше не застосовували активно у своїй діяльності таку хитрість, як обробка насіння перед посівом.