full page

Протруювання насіння зернових культур


Зернові культури відомі в Україні здавна. Їх вирощували наші предки - вирощуємо і ми. Звичайно ж, на сьогоднішній день фермеру легше доглядати за посівами, оскільки з'явилася потужна сільгосптехніка та ефективні засоби обробки. Тим не менш, таке необхідне і зараз протруювання насіння зернових культур відомо вже не одну тисячу років.

Протягом історії людства протруювання насіння зернових культур здійснювалося як за допомогою нешкідливих органічних речовин (соки цибулі і кипариса, солона вода, гній), так і з застосуванням вельми небезпечних (миш'як, органічна ртуть). Зараз же використовуються препарати, які є досить ефективними та безпечними одночасно.

Протруювання насіння зернових культур дозволять знизити ризики низької врожайності, причиною якої можуть стати не тільки погодні явища, але і різні захворювання, гризуни та комахи. Завдяки даному виду передпосівної обробки можна домогтися більш високої схожості насіннєвого матеріалу, а також забезпечити додатковий захист молодим рослинам.

Протруювання насіння зернових культур

Протруювання насіння зернових культур препаратами компанії «Високий урожай» сприяє досягненню відмінних результатів посівної кампанії.


Засоби для протруювання насіння зернових культур від вітчизняного виробника, що має позитивну репутацію, допоможуть захистити зернові від шкідників і інфекції. Завдяки невисокій ціні наших препаратів Ви отримаєте максимально вигідні витрати для свого бюджету.

Протруювання насіння зернових культур зробить урожай дійсно гідним!