full page

Мікродобриво для озимої пшениці


Озима пшениця - одна з найважливіших і найбільш поширених культур на Землі. Вирощують озиму пшеницю в регіонах з досить високих покривом сніг, в кліматичних поясах з м'якими зимами. Переоцінити значимість цієї культури неможливо. Пшениця використовується для випікання хліба, виготовлення макаронних виробів, приготування кондитерської продукції - тобто, становить основну частину раціону кожної людини. Крім цього, пшениця використовується як корм для багатьох сільськогосподарських тварин. Саме тому, важливо, щоб урожай був високим. Сьогодні для підвищення врожайності успішно застосовується мікродобриво для озимої пшениці.
Якісне мікродобриво для озимої пшениці дозволяє значно підвищити врожайність і якість вирощуваної культури, зменшити схильність до захворювань, різних стресових факторів. Очевидно, що використання мікродобрива для озимої пшениці - вигідне для фермерів і агрономів, які зацікавлені у збільшенні прибутку.

Мікродобриво для озимої пшениці

Ефективне мікродобриво для озимої пшениці можна придбати за доступною ціною в компанії «Високий врожай».


Наша компанія пропонує перевірене мікродобриво для озимої пшениці «Вегестім», яке є нетоксичним . Вносити препарат слід перед посівом або за 1-2 місяці до його початку. Детальну консультацію та поради фахівців Ви можете отримати, зв'язавшись з нами по телефону.
У нас ви також знайдете мікродобрива та стимулятори росту для інших культурних рослин, за допомогою яких Ви зможете значно підвищити врожайність і, тим самим, збільшити свій дохід.
Мікродобриво для озимої пшениці - ефективне сучасне рішення, яким успішно користується сьогодні більшість фермерів по всьому світу.