full page

Кукурудза


Передпосівна обробка насіння


Обробку насіння кукурудзи регуляторами росту виконують в процесі передпосівної підготовки, вводячи їх до робочого розчину протруйника. Високі посівні кондиції має насіння, підготовлене на кукурудзо-калібрувальних заводах. В разі потреби оброку можна виконати в господарстві, використовуючи наявну техніку.


Норми витрат регуляторів росту на 1 тонну насіння становлять: ЗЕАСТИМУЛІН - 20мл, ВЕГЕСТИМ (NEW) - 300 мл.


Обприскування посівів


Обприскування посівів кукурудзи регуляторами росту проводять в фазі розвитку 3-9 листків у бакових сумішах з страховими гербіцидами. Норми витрат регуляторів росту на 1 гектар становлять: ЗЕАСТИМУЛІН - 15мл, ВЕГЕСТИМ (NEW) - 60 мл.


Ефективність комплексної обробки

Поєднання допосівної обробки насіння та обприскування посівів регуляторами росту прискорює розвиток рослин, підвищує стійкість рослин до високих температур, посилює розвиток листової поверхні, збільшує вміст хлорофілу, підвищує вміст у зерні протеїну і жирів, збільшує врожай зерна на 7-15 ц/га та зеленої маси на 50-100 ц/га.


Ефективність у насінництві

Здатність ЗЕАСТИМУЛІНУ зменшувати рівень природних мутацій дозволяє використовувати його для підвищення врожайності батьківських ліній при виробництві гібридного насіння.