full page

Горох, льон-довгунець


Горох


Застосування Агростимуліну для обробки насіння активізує діяльність мікроорганізмів ґрунту і по азотфіксації не поступається використанню ризоторфіну.

Обприскування посівів гороху виконують у фазі бутонізації, одночасно з підживленням мікроелементами або з внесенням інсектицидів.

Оптимальна доза внесення Агростимуліну становить 10 мл на1 тонну насіння і 10 мл на 1 га посівів. За умови високого агрофону дозу внесення препарату на посіви збільшують до 15 мл на 1 гектар.

Під впливом Агростимуліну кількість бобів на рослинах зростає на 15–20%, а їх абсолютна маса збільшується на 8-10%.Льон-довгунець


ЛЬОН-ДОВГУНЕЦЬ

Істотний вклад у відродження вітчизняного льонарства здатне внести широке застосування у технології вирощування культури регуляторів росту Емістиму С та Агростимуліну.


Норми витрат обох препаратів однакові і становлять: 20 мл на 1 тонну насіння і 10 мл на 1 гектар посівів.


Обробка насіння льону виконується на насіннєвих заводах або в господарствах в процесі допосівного протруєння.


Посіви льону-довгунця обприскують баковими сумішами регуляторів росту із страховими гербіцидами в фазу розвитку «ялинка». Ця фаза є оптимальною для внесення як регуляторів росту, так і гербіцидів.


Регулятри росту підвищують врожайність соломи на 3-7 ц/га, насіння - на 2-4 ц/га. Під їх дією поліпшується якість соломи за рахунок зростання висоти та ваги рослин.