full page

Суниця


Обробку плодоносних насаджень суниці виконують регулятором росту Емістим С у фазі повного викидання квітконосів.


Обробка регулятором сприяє формуванню збалансованого гормонального статусу рослин, активації фітогормональної діяльності. Завдяки атрактивним властивостям препарату збільшується кількість відвідувань квіток комахами та поліпшується запилення. У насаджень, оброблених Емістимом С, кількість листків зростає на 8-10%, а кількість квіток і зав’язей на 15-30%.


В насадженнях суниці першого року плодоношення максимальна прибавка врожаю становить 25-30% і досягається при внесенні Емістиму С в дозі 100 мл/га. В насадженнях другого і третього років становить, 12-15% і досягається при внесенні Емістиму С в дозі 50 мл/га.


Обприскування насаджень суниці в фазі диференціації бруньок (початок серпня) збільшує врожайність у наступному році на 10-12%. Оптимальною є доза 50 мл Емістиму С на 1 гектар насаджень.


Обробка Емістимом С позитивно впливає на харчову цінність ягід: вміст вітаміну С зростає на 20-30%, загальних цукрів на 15-20%, сухих розчинних речовин на 18-29%, кислотність зменшується на 5-10%.


Обприскування насаджень суниці в фазу диференціації бруньок Емістимом С в дозі 100 мл/га збільшує вихід садивного матеріалу в залежності від сорту на 15-30%, а замочування розсади 0,01% розчину регулятора збільшує її приживання на 8-12%.