full page

Підвищення врожайності сільськогосподарських культур


Підвищення врожайності культур сільськогосподарських - першочергове завдання, яке завжди стояло перед фермерами. Споживання в їжу даних культур - було і залишається одним з основних джерел живлення кожної людини. Саме тому є такою важливою висока врожайність, яка зможе надати сільськогосподарські культури в достатньому для всіх обсязі.
Найбільш ефективним методом для підвищення врожайності сільськогосподарських культур, відомим на сьогоднішній день людині, є використання біостимуляторів - регуляторів росту рослин. Такий метод виник завдяки розвитку сучасних технологій.Якщо Ви хочете якісно вплинути на підвищення врожайності сільськогосподарських культур, то звертайтесь в компанію «Високий врожай».

На сьогоднішній день існують різні види регуляторів росту, які призначені для тих чи інших сільськогосподарських рослин. Перевагою практично кожного регулятора є не тільки підвищення врожайності сільськогосподарських культур, а й поліпшення якості самої культури. Так, наприклад, при використанні Вегестіма для обробки сої дозволяє домагатися підвищення врожайності на 10-15 % і вмісту білка і олії на 1-3%, застосування Бетастимулін для цукрових буряків забезпечує підвищення цукристості на 0,5-1,2 % і так далі.
Використання препаратів компанії «Високий врожай», що впливають активно на підвищення врожайності культур сільськогосподарських абсолютно безпечно і не шкодить рослинам. Тому кожен фермер , який бажає збільшити свій дохід за допомогою високої врожайності, може спокійно скористатися нашими регуляторами росту рослин.

Підвищення врожайності сільськогосподарських культур - це максимально ефективне рішення, яке допоможе відчути Вам реальну вигоду.