full page

Системи обробки під озимі в Україні


Озимі культури займають важливе місце в загальному обороті зернових країни. Для того, щоб зернові не загинули в морози, необхідно забезпечити їм всі необхідні умови. Сюди входить і обробка грунту перед посівом, і обробка насіння. Системи обробки під озимі в Україні грунту передбачають прибирання попередньої культури з поля, очищення від бур'янів, обробку дисковими знаряддями. Якщо обробка проводиться своєчасно, то це сприяє кращому накопиченню води і різних поживних речовин у грунті.

Системи обробки під озимі в Україні насіння - важливий захід, який дозволить захистити насіння від збудників різних захворювань. Як правило, на полях є певний запас інфекції, який може збільшуватися, якщо не дотримуються технології вирощування, при зміні під час вегетації гидротермічних умов. Для захисту від інфекцій і розроблені сучасні системи обробки під озимі в Україні. Їх можна придбати в спеціалізованих магазинах, фірмах, безпосередньо у виробника.

Системи обробки під озимі в Україні

Надійні системи обробки під озимі в Україні Ви знайдете в компанії «Високий урожай».


Препарати, призначені для обробки насіння, можна розділити на два види: контактні і препарати системної дії. Перші розраховані на боротьбу зі збудниками, які знаходяться на поверхні насіння. Обробку контактними препаратами краще проводити за 2-3 тижні до початку посіву. Системи обробки під озимі в Україні, що включають препарати системної дії, спрямовані на знищення інфекцій в грунті, усередині насіння і на залишках рослин. Такий вид обробки проводиться ближче до висіву.

При правильному проведенні (дотримання норм, доз і часу обробки) ці заходи дозволять ефективно захистити озимі від збудників захворювань, не впливаючи при цьому на схожість.

Якщо Вас цікавлять якісні системи обробки під озимі в Україні, то телефонуйте нам.