full page

Мікродобриво для соняшника


Однією з найважливіших в Україні олійних культур є соняшник. Він успішно вирощується на всій території країни. Соняшник є не тільки у нас головним джерелом рослинної олії, але також використовується як корм для сільськогосподарських тварин і птахів, а відходи виробництва застосовуються як органічне добриво, у фермерстві. Саме тому так важливо забезпечити повноцінний ріст цієї культури для отримання хорошого врожаю. Ефективним рішенням є використання мікродобрива для соняшника. Сучасні мікродобрива хорошої якості малотоксичні, прості в застосуванні і дають високі результати використання.
Мікродобриво для соняшника дозволяє значно підвищити врожайність культури, що, безпосередньо, відіб'ється на прибутку фермера. Підвищення врожайності відбувається завдяки стійкості рослин, що оброблені мікродобривом для соняшника, до стресових факторів, до різних захворювань, в тому числі значно зменшується ураження іржею і білою гниллю. Скорочуються і терміни дозрівання. Мікродобриво підвищує також вміст у зернах олії і зменшує в них лужність.

Мікродобриво для соняшника

Якщо Вам необхідне ефективне мікродобриво для соняшника, то звертайтеся в компанію «Високий врожай».


Соняшник потребує відносно високих вимог до харчування, тобто для повноцінного росту необхідний достатній вміст в грунті засвоюваних поживних речовин. Тому добриво і мікродобриво для соняшника вкрай необхідно.
Хочете, щоб соняшник приносив багатий урожай? Тоді Вам варто купити мікродобриво для соняшника. Вигідно це зробити можна в нашій компанії.