full page

Cистема обробки під озимі культури


Озімі зернові культури дуже вимогливі до стану грунту, в який вони будуть висіватися. Для благополучної зимівлі, рослини повинні сформувати повноцінну кореневу систему і наростити зелену масу ще до перших заморозків. Тому найважливішою умовою гарної врожайності озимих є достатнє зволоження і поживність грунту. Саме тут важливим завданням хлібороба буде грамотний розрахунок системи обробки під озимі культури. Ця система дозволить забезпечити для пшениці, ячменю чи жита оптимальні показники для повноцінного розвитку.

Система обробки під озимі культури розробляється з урахуванням багатьох факторів. Підбираючи комплекс процедур для тієї чи іншої ділянки, потрібно, насамперед, спиратися на особливості клімату місцевості. Прогноз кількості очікуваних до початку посівних робіт опадів допоможе визначити відсоток вмісту вологи в землі. Спираючись на це знання, можна скорегувати спосіб і допустиму глибину оранки. Також система обробки під озимі культури розробляється з урахуванням особливостей рослин, які росли на даній території раніше.

Також не варто забувати про систему обробки під озимі культури самого посівного матеріалу. Перед початком сівби рекомендується обробити зерна протипаразитарними і антисептичними хімікатами. Для кращого розвитку та гарантії своєчасного сходу дуже корисними будуть також спеціальні регулятори росту.

Cистема обробки під озимі культури

Купуйте тільки якісні препарати для більшої ефективності системи обробки під озимі культури. В асортименті компанії «Високий врожай» знайдеться все, що може знадобитися аграрію.


Вибір системи обробки під озимі культури є досить непростим завданням, особливо для недосвідчених хліборобів. Теоретичні знання, деякі математичні розрахунки, ланцюжок логічних міркувань і, звичайно ж, внутрішнє чуття істинного агронома допоможуть зробити правильний вибір і отримати в результаті високий урожай.