full page

Регулятор росту розсади


Для фермерів і багатьох звичайних людей дачний сезон, як правило, починається з вирощування розсади. Велика кількість людей в нашій країні намагається виростити хорошу розсаду у себе в будинку або в квартирі на підвіконні. Але вирощування розсади не в спеціально обладнаних місцях не завжди може бути досить ефективним процесом, з нормальним перебігом , адже існує цілий ряд проблем, через які ріст рослин може проходити повільніше і менш якісно ніж цього хотілося б. Проростки можуть скидати листя, витягуватися, мати слабкий розвиток кореневої системи. Відповідно і врожайність продукції землеробства може згодом бути досить низькою.

Найоптимальнішим варіантом з початку вегетації рослин буде застосування такого препарату як регулятор росту розсади. Вибирати такий препарат потрібно дуже уважно, адже від його ефективного впливу на рослини буде в майбутньому залежати врожайність. Бажано, щоб до складу таких препаратів як регулятор росту розсади входили тільки натуральні та екологічно безпечні компоненти.

Регулятор росту розсади

Якщо Ви бажаєте придбати дійсно якісний і в той же час недорогий регулятор росту розсади, то Вам варто звернутися в компанію «Високий врожай».


Високоякісний регулятор росту розсади сприяє не тільки нормальному росту і розвитку рослини. Він крім потужного біостимулюючого ефекту сприяє підвищенню імунітету, збільшення схожості, прискоренню проростання насіння, цвітіння і дозрівання, нормальному укоріненню живців, а також зниженню різних несприятливих впливів посухи або перепадів температури.