full page

Передпосівна обробка насіння


Висока схожість посівного матеріалу - це всього лише перший етап успішного росту і розвитку різних культурних рослин. Але для того, щоб цей етап був позитивним, слід подбати про передпосівну обробку насіння. Завдяки їй можна знизити вплив або ж взагалі уникнути впливу таких негативних чинників, як гризуни, комахи та інфекційні захворювання.

Передпосівна обробка насіння допомагає позбутися від уже наявних поразок, які не видно на перший погляд, але містять у собі небезпеку. Якщо ж посівний матеріал має найвищу якість і не заражений, тоді передпосівна обробка насіння носить профілактичний характер.

Оброблені спеціальними засобами насіння набувають захист на клітинному рівні. Залежно від спектра дії того чи іншого препарату, рослина може стати не тільки більш стійкою до шкідників і захворювань. Також культури набувають здатність до більш потужного  зростання, розвитку та протистояння несприятливих погодних умов.

Передпосівна обробка насіння

Передпосівна обробка насіння за допомогою препаратів української компанії «Високий урожай» - це правильний вибір для досягнення відмінного врожаю.


Наша компанія пропонує вітчизняним аграріям широкий вибір засобів для передпосівної обробки насіння, за допомогою яких можна якісно поліпшити кількість і якість одержуваного продукту. Безсумнівно, крім обробки має значення і сам догляд за рослинами, які зійшли. Тому для того, щоб отримати оптимальний результат, слід враховувати безліч деталей: починаючи від вибору і закупівлі якісного насіння і закінчуючи належними умовами зберігання зібраного врожаю.

Вас цікавить передпосівна обробка насіння високоякісними препаратами за найкращою ціною? Звертайтеся до нас!