full page

Пшениця озима та яра, ячмінь, жито,
тритікале, сорго


Комплексна обробка насіння і обприскування посівів:Регулятор АГРОСТИМУЛІН протягом 20 років свого застосування в Україні забезпечує сталі результати на посівах зернових. Він збільшує врожай зерна на рівні 10-15%, підвищує в зерні білку на 1-3%. Нові препарати ДОМІНАНТ і ВЕГЕСТИМ (NEW) в процесі держаних випробувань забезпечили прибавки, вищі в середньому на 20%.


Допосівна обробка насіння


Обробку насіння зернових колосових регуляторами росту поєднують з протруєнням. Доза внесення регулятора росту АГРОСТИМУЛІН-10 мл, ДОМІНАНТ - 20 мл, ВЕГЕСТИМ (NEW) - 250мл, на тонну насіння. Обробка насіння регуляторами росту і викликає активний транспорт поживних речовин в надземні частини та забезпечує мікроелементами на ранніх стадіях розвитку.


Обприскування посівів


Обприскування посівів проводять у фазі розвитку рослин «кінець кущення-початок виходу в трубку, повторно – в фазу колосіння спільно із засобами захисту рослин для зняття фітотоксичної навантаження.


Доза внесення АГРОСТИМУЛІНУ 10 мл, повторно 15мл/га, ДОМІНАНТ - 20 мл, ВЕГЕСТИМ (NEW) - 50 мл/га.


Обприскування посівів регуляторами росту доцільно об'єднувати з внесенням пестицидів у бакових сумішах, а також з внесенням рідких комплексних добрив, інсектицидів та мікроелементів, що не вимагає додаткових витрат на окреме внесення регуляторів росту рослин.


Ефективність комплексної обробки


Застосування регуляторів росту забезпечує:Допосевная обработка семян