full page

Підвищення врожайності картоплі


Картопля - одна з найбільш важливих культурних рослин, яку можна зустріти практично на будь-якому городі. Вона повсюдно використовується в їжу, тому забезпечити собі хороший урожай бажає кожен.

На підвищення врожайності картоплі впливають багато факторів. Основними, як практично, і для будь-якої іншої рослини, є вода, світло і мінімальний догляд.

Для підвищення врожайності картоплі рекомендується своєчасне підгортання, забезпечення вологою, потреба якої змінюється у картоплі в різні етапи розвитку. Так, в період бутонізації, рослині необхідна більша кількість води. Головне не перестаратися з поливами, так як занадто високий рівень вологість грунту може привести до загнивання.

Підвищення врожайності картоплі

Підвищення врожайності картоплі залежить також і від світла. При його недостачі спостерігається зниження кількості та якості бульб. Тому слід враховувати цей момент при виборі ділянки для посіву.

Не варто забувати і про добрива, які також впливають на підвищення врожайності картоплі . Фахівці рекомендують ще видаляти під час бутонізації квітконоси рослини.

Разом з тим, всі описані вище методи не дають значних результатів щодо збільшення врожайності. Використання біостимуляторів, в даному випадку, дає найбільший ефект.
Якщо Вас цікавить підвищення врожайності картоплі, то скористайтеся Потейтіном - регулятором росту картоплі.

Це чудовий спосіб збільшити не тільки врожайність, але і якість самих бульб. Це ефективний і безпечний засіб, який стимулює ріст картоплі.

Підвищення врожайності картоплі - це можливість у кілька разів збільшити обсяги врожаю, що помітно позначиться на Вашому доході.