full page

Цукрові буряки


Передпосівна обробка насіння


Насіння цукрових буряків з високими посівними кондиціями одержують виключно на насіннєвих заводах. Регулятор росту Бетастимулін включають в загальний технологічний процес підготовки насіння. Оптимальна доза препарату БЕТАСТИМУЛІН становить 15 мл на 1 тонну насіння. Оптимальна доза препарату БЕТАСТИМУЛІН становить 15 мл, ДОМІНАНТ (NEW) - 25мл на 1 тонну насіння.


Обприскування посівів


Обприскування посівів цукрових буряків рекомендується проводити двічі. Перший раз в фазу розвитку рослин від змикання рослин в рядках до змикання міжрядь, повторно – за місяць до збирання для посилення відтоку поживних речовин від гички до коренеплодів. Оптимальна доза препарату БЕТАСТИМУЛІН становить - 20 мл на 1 гектар посівів. Оптимальна доза препарату БЕТАСТИМУЛІН становить - 20 мл на, ДОМІНАНТ (NEW) - 40 мл на 1 гектар посівів.


Обприскування посівів регуляторами росту об’єднують з позакореневим підживленням і внесенням пестицидівдля боротьби із шкідниками і хворобами.


Обприскування маточних посівів


Маточні посіви цукрових буряків обприскують БЕТАСТИМУЛІНОМ – 20 мл/га в фазу розвитку рослин 6-8 листків, що на 15-20% збільшує вихід кондиційних посадкових коренеплодів


Обприскування насінників


При обробці насінників рекомендується у розчин для обробки маточних коренеплодів перед висадкою вводити БЕТАСТИМУЛІН у кількості 0,1% за об’ємом. Насіннєві посіви обприскують Бетастимуліном в дозі 10 мл/га в фазу цвітіння. В результаті застосування цих двох заходів вихід кондиційного насіння зростає на 12-16%.


Насінництво


БЕТАСТИМУЛІН, як і всі наші препарати, зменшує число мутацій в клітинах рослин. Тому його можна застосовувати для підвищення продуктивності батьківських ліній при вирощуванні гібридного насіння цукрових буряків.