full page

Підвищення врожайності зернових культур


Пшениця є однією з основних зернових культур, які вирощують практично на всій території України. На чорноземах її врожай може досягати значних обсягів, але незважаючи на високу родючість, важливою складовою отримання максимального результату залишається обробка насіння перед посадкою і обприскування посівів вже під час їхнього росту. Це можна назвати найбільш впливовим чинником, який може забезпечити підвищення врожайності зернових культур.
Серед фахівців існує думка, що потенціал зернових в Україні розкритий не повністю. Для того, щоб це виправити і посприяти підвищенню врожайності зернових культур, потрібно застосовувати більш якісний посівний матеріал і активно використовувати спеціальну обробку.
Максимально підготувати насіння до посадки можна за допомогою обробки, яка допоможе підвищити результат схожості і прискорить процес розвитку кореневої системи. Активне зростання коренів зернових сприяє значному засвоєнню різних поживних елементів. Для максимального результату, обробку варто поєднувати з протравленням .
Обприскування посівів допоможе зерновим стати більш стійкими до несприятливих погодних умов: більш низьких або високих температур, а також справлятися з нестачею або надлишком вологи. Це, безсумнівно, відіб'ється на підвищенні врожайності зернових культур. Звичайно ж, не варто нехтувати основними правилами нормального росту, а також розвитку рослин, оскільки обробка не може повністю захистити ваші посіви.

Підвищення врожайності зернових культур

Підвищення врожайності зернових культур за допомогою регуляторів росту дозволить вам отримати багатий врожай.

Наша компанія пропонує вам біологічні регулятори росту зернових культур. Підвищення врожайності з нашими препаратами вам гарантовано. Варто лише дотримуватися дозування, а також термінів, і ви отримаєте відмінний результат.


Подбайте про підвищення врожайності зернових культур - звертайтеся до нас.