full page

Препарати для обробки насіння


Всі препарати для обробки насіння можна умовно розділити на три групи, якщо основним критерієм вважати форму випуску. Перша група - рідкі речовини (розчини), друга - тверді речовини (порошки, кристали, драже), третя - концентровані суспензії. Препарати для обробки насіння розрізняються також за способом впливу, цільовим призначенням, характером діючої речовини. При цьому в продажу зустрічаються як універсальні засоби, так і засоби вузької спрямованості.

Застосування препаратів для обробки насіння практикують практично всі фермери України. Деякі аграрії воліють використовувати тільки антисептичні засоби. Хоча найкращим варіантом буде комбінування протруювання і обробки регуляторами росту. Таким способом можна добитися максимально можливої ​​захищеності рослин від негативного впливу мікробів, вірусів, грибків, а також від псування зерняток комахами на стадії зберігання і проростання.

Препарати для обробки насіння

Препарати для обробки насіння можна купити на сайті компанії-виробника «Високий врожай».


Щоб той чи інший засіб приніс користь, радимо використовувати його виключно відповідно до інструкції по застосуванню. Дуже важливо дотримуватися рекомендованих виробником пропорцій, щоб не нашкодити рослині і, як наслідок, не втратити урожай.

До препаратів для обробки насіння застосовуються суворі вимоги, серед яких:

  • відсутність руйнівного впливу на оболонку насіння;
  • рівномірна липкість;
  • оптимальна біологічна активність;
  • сумісність з іншими засобами обробки (добривами, отрутохімікатами та ін.);
  • хороша транспортабельність;
  • простота у застосуванні.

Саме цим моментам слід приділити увагу при підборі та купівлі препаратів для обробки насіння.