full page

Гречка, хміль,
конюшина і люцерна


ГРЕЧКА


В технології вирощування гречки використовують регулятор росту Емістим С.


Допосівну обробку насіння препаратом об’єднують з протруєнням


Оптимальним терміном для обприскування посівів є фаза гілкування рослин. Норма внесення Емістиму С становить 10 мл на 1 тону насіння і 10 мл на 1 гектар посівів.ХМІЛЬ


У період весняного відрощування пагонів кореневу систему рослин поливають розчином 1мл Емістиму С в 5 л води на 1 рослину.


В період обробки хмелю проти хвороб і шкідників рослини обприскують розчином 25мл Емістиму С в 600 л води на 1 гектар посівів.


Застосування регуляторів росту при вирощуванні хмелю активізує ріст культури, на 15-25% збільшує врожай шишок та підвищує вміст в них альфа-кислот.КОНЮШИНА І ЛЮЦЕРНА


В технології вирощування конюшини і люцерни використовують регулятор росту Агростимулін. Обробку насіння препаратом об’єднують з протруєнням. Оптимальна доза Агростимуліну становить 10 мл на 1 тону насіння.


На початку цвітіння конюшини і люцерни при наявності 10-15% квітучих суцвіть проводять позакореневе внесення регулятора у ранкову сонячну погоду при наявності роси, що сприяє кращому його засвоєнню і стимуляції виділення нектару. Оптимальна доза внесення становить 10 мл на 1 гектар посівів.


Завдяки Агростимуліну і мікроелементним підживленням нектаропродуктивність у квіток конюшини і люцерни збільшується в 3,2-6,3 рази, що створює сприятливі передумови для відвідування квіток та їх запилення ентомофагами.