full page

Обробка насіння перед посадкою


Для збору хороших урожаїв в майбутньому, насіння овочевих і зернових культур необхідно готувати до посадкового сезону так само скрупульозно, як і грунт. Обробка насіння перед посадкою є таким же важливим заходом, як і внесення добрив і розпушування грунту. Посадковий матеріал дасть кращі сходи, якщо буде попередньо адаптований до природних умов. Також важливо заздалегідь подбати про захист насіння від шкідників і хвороботворних мікроорганізмів.

Обробка насіння перед посадкою передбачає різні процеси та прийоми. Найновішим і ефективним можна вважати застосування регуляторів росту. Препарати цієї групи позитивно впливають на швидкість формування кореневої системи, схожість пагонів і загальний стан рослин. Як наслідок, обробка насіння перед посадкою регуляторами росту підвищує опірність молодих і зрілих рослин до розвитку хвороб. Для більшої ефективності фахівці радять поєднувати обробку насіння перед посадкою регуляторами з обробкою знезаражуючими засобами. Такий прийом дозволить фермеру не турбуватися про інфікування рослин бактеріями, грибками, різними небезпечними вірусами.
Здійснити обробку насіння перед посадкою ефективно і недорого аграріям України допоможуть препарати ТМ «Високий врожай».

Обробка насіння перед посадкою

Засоби для активізації розвитку розроблені для кожної з популярних в Україні культур. Таким чином, фермер має можливість придбати препарат, який буде ефективним конкретно в його випадку.


Потрібно зауважити, що обробка насіння перед посадкою є обов'язковою, якщо насіння було відібрано власноруч з урожаю минулих сезонів. Для гібридного, інкрустованого і драгльованого насіння ця процедура зовсім не потрібна.