full page

Картопля


Допосадкова обробка бульб


Проводиться шляхом обприскування при сортуванні, яровизації та безпосередньо перед висадкою в ґрунт. регулятором росту ПОТЕЙТІН з нормою витрат 100мг діючої речовини на 1 тонну.


Витрати робочого розчину – 30 л на 1 тонну. Під час проведення обробки важливо забезпечити рівномірний   розподіл    розчину препарату на поверхні. Рекомендується обробляти бульби сумішшю ПОТЕЙТІНУ з фунгіцидом Престиж. Для економії захисно-стимулюючого розчину з метою його подальшого використання бульби вміщують у контейнери, встановлені на піддонах.


Обприскування рослин


Оптимальним терміном для обприскування посівів картоплі є фаза бутонізації – початку цвітіння. Рекомендується вносити ПОТЕЙТІН в бакових сумішах з інсектицидами проти колорадського жука, або з фунгіцидами проти фітофторозу. Норма внесення ПОТЕЙТІНУ – 300 мг діючої речовини на 1гектар посівів.


Ефективність


Обприскування бульб на 15-20% підвищує врожайність, на 20-25% середню масу бульб, на 3-5% збільшує в них вміст крохмалю. Більші в 1,5-1,7 рази прибавки врожаю забезпечує обробка садивного матеріалу з наступним обприскуванням посівів. ПОТЕЙТІН сприяє зниженню пошкоджень колорадським жуком і дротяником. Спостерігається істотне зниження ураження рослин картоплі основними хворобами, що, зокрема, зменшує темпи виродження садивного матеріалу Факт важливий особливо для регіонів з несприятливими умовами вирощування – Сходу та івдня України.


Картопля одна з культур з найвищою віддачею на кошти, вкладені в регулятори, – 1 гривня приносить 100-150 грн. доходу.