full page

Регулятор росту пшениці


Пшениця є в нашій країні злаковою рослиною №1. Її використання в їжу бере початок з давніх часів. На сьогоднішній день вона, безумовно , є найважливішим продуктом харчування для людей, тварин. Затребувана пшениця і в медицині, і косметології. Тому хороший урожай є першорядним завданням багатьох фермерів. Найбільш дієвим методом є застосування регулятора росту пшениці - речовини синтетичного або природного походження, призначеного для підвищення врожайності .

Регулятор росту пшениці є безпечним і ефективним методом істотного прискорення зростання пшениці.

Використання регулятора росту пшениці не погіршує здоров'я рослин, не представляє ніякої небезпеки для навколишнього середовища. Більше того, регулятори сприяють підвищенню імунітету пшениці до різних захворювань, посилюються захисні реакції пшениці до кліматичних до погодних умов. Саме тому, використання таких регуляторів набуло широкої популярності серед агрономів.
У нашій компанії Ви зможете вигідно придбати регулятор росту пшениці для ефективного підвищення врожайності та якості пшениці.

Регулятор росту пшениці

Регулятор росту пшениці застосовується в малих дозах, тому купівля регулятора не несе загрози для Вашого бюджету.

Без підгодівлі і використання біологічно активних речовин домогтися гарного врожаю в наш час дуже складно. Тому купити регулятори росту є для фермерів і їх бізнесу оптимальним способом збільшити обсяги врожаю.

У компанії «Високий врожай» можна недорого придбати регулятор росту пшениці, за допомогою якого Ви ефективно підвищите урожай пшениці