full page

Про нас


КОМПАНІЯ ТОВ «Високий врожай» 25 РОКІВ ПРАЦЮЄ НА СВІТОВОМУ РИНКУ РЕГУЛЯТОРІВ РОСТУ РОСЛИН


ТОВ «Високий врожай» - вітчизняний виробник високоефективних, екологічно безпечних регуляторів росту рослин.


ООО «Высокий урожай»


Наші препарати - це збалансований комплекс біологічно активних речовин, які активізують в рослинах основні життєві процеси.


Під їх дією прискорюється наростання зеленої маси і кореневої системи, а тому активніше використовуються живильні речовини грунту і мінеральних добрив, зростають захисні властивості рослин: стійкість до захворювань, високих і низьких температур, засухи. В результаті підвищується урожай і покращується якість сільськогосподарської продукції.

ООО «Высокий урожай»


Застосування регуляторів збігаються з існуючими технологіями по обробці насіння і зрошенню посівів в період вегетації.


Урожайність колосових зернових зростає на 3-7 ц / га, зерна кукурудзи на 7-10 ц / га, гороху на 3-4 ц/га, цукрового буряка на 30-50 ц/га, томатів на 35-80 ц/га, огірків на 25-80 ц/га, картоплі на 30-90 ц/га. Одночасно зростає вміст білка і клейковини в пшениці, протеїну в кукурудзі, підвищується цукристість буряка і вміст олії в соняшнику.


Продукція ТОВ «Високий врожай», на сьогодні визнана одним з високорентабельних заходів збільшення виробництва продукції землеробства. Регулятори випускаються з повним методичним супроводом в різних упаковках, зручних для використання як в великих і середніх сільськогосподарських підприємствах, так і в особистих господарствах громадян. Багато господарств, на сьогодні оцінивши ефективність наших регуляторів росту рослин,
використовують їх постійно.