full page

Соя


Допосівна обробка насіння


Обробку насіння регуляторами виконують в процесі протруювання. ННорми витрат регуляторів росту на 1 тонну насіння становлять: ДОМІНАНТ - 20 мл, ВЕГЕСТИМ (NEW) - 250 мл.


Обробку насіння виконують як безпосередньо перед посівом, так і задовго до нього. При тривалому зберіганні оброблене регуляторами насіння треба захищати від інтенсивного сонячного освітлення.


Обприскування посівів


Оптимальною для обприскування посівів сої є фаза трійчатого листа. Обприскування посівів регуляторами виконують у бакових сумішах із засобами захисту, рідкими добривами, мікроелементами. Норми внесення регуляторів на 1 гектар становлять: ДОМІНАНТ - 20мл, ВЕГЕСТИМ (NEW) - 60мл.


Ефективність комплексної обробки


Регулятор АГРОСТИМУЛІН протягом 15 років свого застосування в Україні забезпечує сталі результати на посівах сої. Він   збільшує врожай комплексної обробки зерна на рівні 10-15%, підвищує в зерні вміст олії та білку на 1-3%, а їх вихід – на 15-20%. Нові препарати Вегестим і Ноостим в процесі держаних випробувань забезпечили прибавки, вищі в середньому на 20%.


Азотфіксація


Ефект від застосування регуляторів росту в технологіях бобових, зокрема сої, не вичерпується одним підвищенням врожайності. Чисельні дослідження показують, що регулятори інтенсифікують процес трансформації бобовими культурами атмосферного азоту в сполуки, придатні для засвоєння рослинами. За рівнем інтенсифікації регулятори росту не поступаються мікробним препаратам для інокуляції насіння, але на відміну від них активізують життєдіяльність усього спектру азотфіксуючих мікроорганізмів, наявних в зоні кореневої системи, а інокуляція – тільки внесений вид. Тобто при застосуванні регуляторів росту не порушується природна рівновага між різноманітними бактеріями, виду рослин.