full page

АДАПТОФІТ

 
КОМПЛЕКСНИЙ  РЕГУЛЯТОР  РОСТУ  РОСЛИН
Адаптофіт® високоефективний регулятор росту рослин з широким спектром дії.
 
АДАПТОФІТ 
 
Адаптофіт високоефективний регулятор росту рослин До складу діючої речовини препарату входить збалансований комплекс фізіологічно активних речовин природного походження: фітогормони з ауксиновою, цитокініновою та гіберелиновою  активністю,  амінокислоти, низькомолекулярні водорозчинні білки, вуглеводні,  жирні кислоти та їх ефіри  – г/л.
Для  підвищення кількості  біологічно активних речовин в препараті, зокрема вітамінів,  та інтенсифікації засвоєння рослинами  поживних речовин ґрунту до складу препарату введені солі гумінових та фульвокислот – 70г/л.   Вказані вище активні препарати природного походження в складі  Адаптофіту  доповнює синтетичний аналог фітогормонів з ауксиновою активністю − 25 г/л.
Інтенсивне землекористування за недотримання технологій в минулі роки і особливо  в наш час призвело до збіднення орного шару українських ланів на поживні речовини, особливо на   мікроелементи. Для пом’якшення негативного впливу цього фактора на ріст і розвиток культурних рослин, величину врожаю і його якість до складу Адаптофіту введено ряд основних мікроелементів  у хелатній формі:  цинк (Zn) – 2,42 г/л; залізо (Fe) – 6,43 г/л; кобальт (Со) – 0,063 г/л; мідь (Cu) – 2,42 г/л;    марганець (Mn) – 6,43 г/л; молібден (Мо) - 0,038 г/л; магній (Mg) – 8,68 г/л.
Адаптофіт застосовують шляхом обробки насіння в складі розчину для протруювання та обприскування посівів в бакових сумішах із засобами захисту. При такому способі внесення активні компоненти Адаптофіту знімають фітотоксичний ефект – затримку в розвитку рослин, спричинену пестицидами,  та заощаджуються кошти на окреме внесення регулятора. Потрапляючи до рослин, Адаптофіт стабілізує їхній фітогормональний стан,  активізує діяльність ферментних систем та підвищує продуктивність фотосинтезу. В результаті поліпшуються господарські властивості: на 5-10 % підвищується польова схожість та енергія проростання насіння; прискорюється наростання маси молодих рослин і в першу чергу маси їх кореневої системи; підвищується стійкість рослин до хвороб, заморозків, посухи; зростає зимостійкість озимих культур, а їх весняна вегетація поновлюється раніше.
Потрапляючи до ґрунту  Адаптофіт поліпшує його родючість  за рахунок збільшення кількості корисних мікроорганізмів та активізації їх життєдіяльності.
 

Послідовне застосування Адаптофіту для оброки насіння та обприскування посівів  підвищує врожайність на 20-30% та істотно поліпшує якість вирощеної продукції.

 
Клас токсичності.
Згідно до ДСанПіН8.8.1.002-98  Адаптофіт  відноситься  до малотоксичних речовин
 
Норми витрат та фази внесення на посіви.
 

Культура Обробка насіння, мл/т Обприскування посівів
мл/га   Фаза внесення   
Пшениця, ячмінь 200 300-400*

1.Кущення,

2.Колосіння

Ріпак 200 300-400* 1.5-7 пар листків (восени), 2.Початок стеблування, 3.Початок бутонізації
Соя 200 300-400*

1.3-5 справжніх листків, 2.Бутонізація – початок цвітіння

Соняшник 200 300-400*

1.2-4 пар справжніх листків 2.10-12 пар справжніх листків

Кукурудза 200 300-400*

1.4-7 листків;

2.10-12 листків

 

Примітки:

 

Адаптофіт зберігають в упаковці виробника в сухих опалювальних складських приміщеннях з хорошею вентиляцією. Препарат потрібно захищати від  прямих сонячних променів та атмосферних опадів, зберігати на відстані не менше 1м від закритих джерел тепла при температурі від 0 до 40ºС. Гарантований строк придатності – 3 роки.

 

Завдяки високій ефективності та малим витратам на застосування Адаптофіт  підвищує рентабельність вирощування на 20-30%.

 

Виробник:

ТОВ «Високий врожай», м. Київ, Харківське шосе, 50

тел./факс

(044) 559-71-77,

559-32-13, 559-10-95

e-mail:

urojai@kievweb.com.uawww.urojai.kiev.ua

  
 

<< Назад