full page

Агростим


Комплексний препарат з фітогормональною активністю


Опис препарату

Зовнішній вигляд: рідина коричневого кольору із специфічним запахом свіжого ґрунту.

Діюча речовина: основою є мінерально-органічне добриво в складі: макроелементи, г/л: азот (N) − 107,0, калій (К) – 159,2, фосфор(Р) – 120,0; мікроелементи у хелатній формі, г/л: залізо (Fe) – 2,54; кобальт (Со) – 0,025; магній (Мg) – 3,43; марганець (Mn) – 2,54; мідь (Cu) – 0,95г; молібден (Мо) – 0,063; цинк (Zn) – 0,95; бор (В) – 0,32; сірка (S) – 7,40 (два останні в мінеральній формі); калійні солі гумінових та фульвокислот – 17,2г/л.

Для ефективного засвоєння рослинами перелічених компонентів до складу препарату введено композицію природних фітогормонів та їх синтетичних аналогів – 2,47г/л.


Використання

Використовується для підвищення врожайності та якості продукції шляхом передпосівної обробки насіння і/або обробки вегетуючих рослин в технологіях вирощвання колосових зернових і зернобобових культур, кукурудзи, соняшника, ріпаку, овочевих культур, ягідників, плодових дерев та декоративних насаджень.


Норми витрат

0,5-1л на 1т насіння та 1л на 1гектар посівів.


Вплив на рослини

Забезпечує рослини всіма необхідними елементами живлення і гарантує потрапляння в середину клітин без зайвих витрат енергії, як елементів самого препарату так і елементів, засвоєних з ґрунту. Препарат підвищує енергію проростання та польову схожість насіння, інтенсифікує ріст кореневої системи та збільшує її поглинальну здатність; підвищує стійкість рослин до хвороб, приморозків, посухи, істотно зменшує токсичний вплив засобів захисту; збільшує термін сортооновлення. Агростим підвищує врожайність на 15-20% та істотно поліпшує якість продукції.


Клас токсичності

Згідно до ДСанПіН 8.8.1.002-98 належить до малотоксичних речовин.


Умови зберігання

Препарат зберігають в упаковці виробника в сухому, опалювальному приміщенні при температурі 0-40ºС. Гарантований термін придатності – 3 роки.


Упаковка

Полімерні каністри 1л, 5л, 10л.

<< Назад