full page

АГРОСТИМУЛІН+МО


КОМПЛЕКСНИЙ ПРЕПАРАТ З ШИРОКИМ СПЕКТРОМ ДІЇ
 
ТУ У 20.2- 22952095-006 : 2016
  
АГРОСТИМУЛІН+МО
 
Опис препарату.
Першою складовою препарату є регулятор росту рослин  АГРОСТИМУЛІН. Його діюча речовина  це збалансований комплекс біологічно активних  речовин природного  та синтетичного походження з   фітогормональною активністю ауксинового, цитокінінового і гіберелінового  типу, 51г/л.  Другою складовою препарату є рідке добриво з концентрацією   молібдену  139 г/л та азоту 160 г/л.
Зовнішній вигляд – однорідна,  напівпрозора рідина   ясно-сірого кольору.
Густина при  20°С  1,30-1,40 г/см3. Добре розчиняється у воді. АГРОСТИМУЛІН+Мо  має широкий спектр дії.  Застосовується в технології вирощування  пшениці,  ячменю, сої, гречки, гороху, льону,  конюшини, люцерни, тощо  шляхом обприскування посівів.
Основу регуляторів росту ТОВ «Високий врожай» складає комплекс біологічно активних речовин  з фітогормональною активністю. Склад комплексу для певного  класу сільськогосподарських  культур підібрано з урахуванням біологічних особливостей культури. Потрапляючи до рослин під час обробки насіння і/або обприскування посівів,  регулятори росту суттєво активізують життєві процеси, зокрема, через  посилення продуктивності  ферментних систем.  Щоб інтенсифікувати цей процес доцільно застосовувати  регулятори росту спільно з агрохімікатами, до складу яких входять мікроелементи, що забезпечують ефективність активних центрів того або іншого ферменту. Одне з провідних місць поміж мікроелементами посідає молібден. Цим він завдячує своїм здатностям позитивно впливати на обидва типи фіксації атмосферного азоту та сприяти синтезу та обміну білкових сполук в рослинах. Тому саме препарати молібдену є важливим фактором у вирішенні двох кардинальних проблем  сучасного сільського господарства – забезпечення рослин азотом,  а сільськогосподарських тварин білком.
Використання АГРОСТИМУЛІНУ для обробки насіння з подальшим обприскуванням посівів АГРОСТИМУЛІНОМ+Мо  підвищує врожайність на 20-25% та істотно поліпшує якість вирощеної продукції. Зокрема, в зерні пшениці  вміст клейковини підвищується  на 2-4%, вміст білка − на 1-2%.
 
Клас токсичності:
згідно до ДСанПіН8.8.1.002-98 АГРОСТИМУЛІН+МО відноситься до малотоксичних речовин.
 
Упаковка:
полімерні каністри об'ємом 5 і 10л. – тільки на листівці.
 
Норми витрат і фази внесення

Культура Обприскування посівів
 л/га Фаза внесення 

Пшениця і ячмінь, озимі та ярі

 0,25

Кущення;

повторно − флаговий лист

Горох, соя

 0,25

-5 листочків;

повторно – від початку бутонізація до початку цвітіння

Льон-довгунець

 0,25

«Ялинка»

Гречка

 0,25

Гілкування 

Конюшина і люцерна

 0,25

На початку цвітіння

 

Примітки
Витрати води згідно норм, прийнятих в господарстві.
Оптимальний  час доби для обприскування посівів: до 10-ї  і після 17-ї години.
Робочі розчини АГРОСТИМУЛІНу +Мо  потрібно використати протягом доби.
 

АГРОСТИМУЛІН+Мо  зберігають в упаковці виробника в сухих опалювальних складських приміщеннях з хорошою вентиляцією. Препарат потрібно захищати від  прямих сонячних променів та атмосферних опадів, зберігати на відстані не менше 1м від закритих джерел тепла при температурі від 0 до 40ºС. Гарантований строк придатності – 3 роки.

 
Завдяки високій ефективності та малим витратам на застосування АГРОСТИМУЛІН+ Мо  підвищує рентабельність вирощування сільськогосподарських культур на 15-25%.
 

<< Назад