full page

ЕМІСТИМ С


ТУ У 88.264.021-95 зі зміною № 1

Регулятор росту природного походження з широким спектром дії
Регулятор росту
Опис препарату
Водно-спиртовий розчин продуктів метаболізму вирощених у поживному середовищі грибів - епіфітів з кореневої системи цілющих рослин. Збалансований комплекс природних ростових речовин — фітогормонів ауксинової, гібберелінової та цитокінінової природи, амінокислот, вуглеводів, жирних кислот, мікроелементів. Прозора безбарвна рідина з запахом етилового спирту.
 
Використання
Застосовується при вирощуванні зернових, зернобобових, технічних, кормових, овочевих, плодово-ягідних культур, в лісовому господарстві, ландшафтному дизайні, на квітах та газонах.
 
Норми витрат
10-20 мл/т насіння і 10-20 мл /га посівів польових культур; 50мл/га виноградників; 100мл/га суниць; 10мл на одне дерево.
 
Вплив на рослини
Збільшує енергію проростання і польову схожість насіння, сприяє розвиту кореневої системи, підвищує стійкість рослин до хвороб та стресових факторів, знімає фітотоксичний ефект, має антимутагенну дію, підвищує врожай та якість вирощеної продукції.
 
Клас токсичності
Згідно ДСанПіН 8.8.1.002-98 відноситься до нетоксичних речовин
 
Умови зберігання
Препарат зберігають в упаковці виробника в сухому, опалювальному приміщенні при температурі 0-30°С. Гарантований термін зберігання – 3 роки.
 
Упаковка
Флакони об’ємом 100 мл,
ампули об’ємом 1 і 5 мл

ЭМИСТИМ С


 

<< Назад