full page

Емістим С+K


Комплексний препарат


Опис препарату

Зовнішній вигляд: однорідна рідина сірого кольору. Добре розчиняється у воді.

Діюча речовина: першою складовою препарату є регулятор росту рослин ЕМІСТИМ С в кількості 17,1г/л. Його діючою речовино є збалансований комплекс біологічно активних речовин природного походження з фітогормональною активністю. Другою складовою препарату є рідке добриво з вмістом калію у хелатній формі 107,1г/л та азоту – 89,3г/л.


Використання

Емістим С+K має широкий спектр дії. Застосовується в технологіях вирощування сільськогосподарських культур шляхом позакореневого підживлення посівів.


Норми витрат

1,0-1,5л на 1гектар посівів.


Вплив на рослини

Потрапляючи до рослин, компоненти Емістиму С+K діють як синергісти. В першу чергу вони прискорюють утворення білків завдяки посиленню дії ферментів, що приймають участь в їх синтезі, та активації калієм накопичення і трансформації вуглеводів, які в процесі дихання створюють матеріал для побудови амінокислот. Емістим С+К підвищує стійкість рослин до стресів ефективніше за кожну з його компонентів.


Поряд з синтезом «білків стресу», ініційованого регулятором росту, під дією калію за низьких температур підвищується осмотичний тиск клітинного соку в результаті чого підвищується холодостійкість та морозостійкість. В період посухи калій збільшує водопоглинальну здатність колоїдів протоплазми, що знижує транспірацію і допомагає рослинам краще переносити нестачу вологи. Калій поліпшує енергетику рослин. Накопичуючись в хлоропластах та мітохондріях він стабілізує їхню структуру та сприяє утворенню АТФ.

За ефективністю Емістим С+К перевершує багато калійних добрив, представлених на ринку України. В комплексі з обробкою насіння Емістимом С препарат підвищує врожайність в середньому на 20% та істотно поліпшує якість вирощеної продукції.


Клас токсичності

Згідно ДСанПіН 8.8.1.002-98 належить до малотоксичних речовин.


Умови зберігання

Препарат зберігають в упаковці виробника в сухому, опалювальному приміщенні при температурі 0-30ºС.

Гарантований термін зберігання – 3 роки.


Упаковка

Полімерні каністри об’ємом 1л, 5л та 10л

<< Назад