full page

ЕМІСТИМ С+Mg


КОМПЛЕКСНИЙ ПРЕПАРАТ


ТУ У 20.2-22952095 -19:2018


Опис препарату. До складу препарату входить регулятор росту рослин  ЕМІСТИМ С, 10мл/л. Діючою речовиною цього регулятора є збалансована композиція біологічно активних  речовин природного   походження,  до  складу якої входять, зокрема, фітогормони  з   активністю ауксинового, цитокінінового і гіберелінового  типу. Другою складовою препарату є рідке добриво з концентрацією магнію  60,0 г/л та азоту 63,7 г/л, сірка (S) 79,1 г / л.


ЕМІСТИМ С+Mg це  рідина з незначною каламутністю кольору від ясно-жовтого до коричневого.  Густина  при   20°С 1,20-1,30 г/см3, рН=7,0-8,5. Препарат добре розчиняється у воді.


ЕМІСТИМ С+Mg має широкий спектр дії.  Застосовується в технологіях вирощування сільськогосподарських культур  шляхом  позакореневого підживлення посівів.


Потрапляючи до рослин,   складові діючої речовини  ЕМІСТИМу С суттєво активізують життєві процеси, зокрема, через  посилення продуктивності  ферментних систем.  Щоб інтенсифікувати цей процес, потрібно постачати йому  «будівельні матеріали»  і в першу чергу мікроелементи, які забезпечують  роботу активних центрів того або іншого ферменту. Тому  доцільно застосовувати  Емістим С спільно з мікродобривами, зокрема таким, до складу яких входить магній.   В свою чергу завдяки підвищенню проникності  мембран клітин і пришвидшенню  міжклітинного транспорту, обумовлених присутністю  ЕМІСТИМу С,  в рослинах  інтенсифікуються    процеси, де  провідні ролі відіграє  магній. В першу чергу це перенос та накопичення енергії, побудова стінок клітин. Нарешті треба ще раз наголосити на ролі магнію в роботі ферментних систем: адже він входить до складу активних центрів понад  300-от ферментів. 


Використання ЕМІСТИМу С для обробки насіння з подальшим обприскуванням посівів ЕМІСТИМом С+Mg підвищує врожайність в середньому на 20-30%  та істотно поліпшує якість вирощеної продукції.


Клас токсичності: Згідно до ДСанПіН8.8.1.002-98 ЕМІСТИМ С+Mg  належить до малотоксичних речовин.


Упаковка: полімерні каністри об'ємом 1, 5 і 10 л.


Норми витрати і фази внесення на посіви


Культура Л/га Фази внесення
Зернові 1,0-1,5 Осінь: 4-7листків; Весна-літо: кущення, початок виходу в трубку, початок цвітіння.
Кукурудза 1,0-1,5 1.3-5 листків; 2.7-9 листків; 3.викидання волоті.
Зернобобові 1,0-1,5 2.Бутонізація─почток цвітіння; 3.Початок наливу бобів.
Соняшник 1,0-1,5 1.5-7 справжніх листків; 2.Через 7-10 днів; 3.Через 14-20 днів після першої.
Ріпак 1,0-1,5 1.Стеблування: 2.Бутонізація-початок цвітіння.
Цукрові буряки 1,0-1,5 1.До змикання листків в рядках; 2.До змикання листків в міжряддях
Картопля 1,0-1,5 1.До змикання листків в рядках; 2.Бутонізація-початок цвітіння.
Томати 1,0-1,5 1.3-5 справжніх листка; 2.Бутонізація-початок цвітіння; 3.Початок масового утворення плодів.


Примітки


  • витрати води згідно норм, прийнятих в господарстві;
  • оптимальний  час доби для обприскування посівів: до 10-ї  і після 17-ї години;
  • робочі розчини препарату потрібно використати протягом доби.


ЕМІСТИМ С+Mg зберігають в упаковці виробника в сухих опалювальних складських приміщеннях з гарною  вентиляцією. Препарат потрібно захищати від  прямих сонячних променів та атмосферних опадів, зберігати на відстані не менше 1м від закритих джерел тепла при температурі від 0 до 30ºС. Гарантований строк придатності – 3 роки.


Завдяки високій ефективності та невеликим витратам на застосування ЕМІСТИМ С+Mg підвищує рентабельність вирощування культури  на 20-30%.


<< Назад