full page

ЕМІСТИМ С+Mn


КОМПЛЕКСНЫЙ ПРЕПАРАТ


ТУ У 20.2-22952095-20: 2018


ЕМІСТИМ С+Mn


Опис препарату.  До складу препарату входить регулятор росту рослин  ЕМІСТИМ С, 10мл/л. Діючою речовиною цього регулятора є збалансована композиція біологічно активних  речовин природного   походження,  до  складу якої входять, зокрема, фітогормони  з   активністю ауксинового, цитокінінового і гіберелінового  типу. Другою складовою препарату є рідке добриво з концентрацією марганцю  90,4 г/л та азоту 103,7 г/л, сірка (S) 53,0 г/л.


ЕМІСТИМ С+Mn це  рідина з незначною каламутністю кольору від ясно-жовтого до коричневого.  Густина  при   20°С 1,20-1,30 г/см3, рН=7,0-8,5. Препарат добре розчиняється у воді.


ЕМІСТИМ С+Mn має широкий спектр дії.  Застосовується в технологіях вирощування сільськогосподарських культур  шляхом  позакореневого підживлення посівів.


Потрапляючи до рослин,   складові діючої речовини  ЕМІСТИМу С суттєво активізують життєві процеси, зокрема, через  посилення продуктивності  ферментних систем.  Щоб інтенсифікувати цей процес, потрібно постачати йому  «будівельні матеріали»  і в першу чергу мікроелементи, які забезпечують  роботу активних центрів того або іншого ферменту. Тому  доцільно застосовувати  Емістим С спільно з мікродобривами, зокрема таким, до складу яких входить марганець.   В свою чергу завдяки підвищенню проникності  мембран клітин і пришвидшенню  міжклітинного транспорту, обумовлених присутністю  ЕМІСТИМА С,  в рослинах  інтенсифікуються    процеси, де  провідні ролі відіграє  марганець. Молоді органи, що ростуть і розвиваються, підтримуються в хорошому тонусі. Збільшується накопичення цукрів в надземній частині  і відтік їх до кореневої системи. Підвищується продуктивність фотосинтезу та засвоєння азоту, тощо.


Використання ЕМІСТИМу С для обробки насіння з подальшим обприскуванням посівів ЕМІСТИМом С+Mn підвищує врожайність в середньому на 20-30%  та істотно поліпшує якість вирощеної продукції.


Клас токсичності: Згідно до ДСанПіН8.8.1.002-98 ЕМІСТИМ С+Mn  належить до малотоксичних речовин.


Упаковка: полімерні каністри об'ємом 1, 5 і 10 л


Норми витрати і фази внесення на посіви


Культура Л/га Фази внесення
Зернові 1,0-1,5 Осінь: 4-7листків;
Весна-літо: кущення, початок виходу в трубку, початок цвітіння.
Кукурудза 1,0-1,5 1.3-5 листків;
2.7-9 листків;
3.викидання волоті.
Зернобобові 1,0-1,5 2.Бутонізація─почток цвітіння;
3.Початок наливу бобів.
Соняшник 1,0-1,5 1.5-7 справжніх листків;
2.Через 7-10 днів;
3.Через 14-20 днів після першої.
Ріпак 1,0-1,5 1.Стеблування:
2.Бутонізація-початок цвітіння.
Цукрові буряки 1,0-1,5 1.До змикання листків в рядках;
2.До змикання листків в міжряддях
Картопля 1,0-1,5 1.До змикання листків в рядках;
2.Бутонізація-початок цвітіння.
Томати 1,0-1,5 1.3-5 справжніх листка;
2.Бутонізація-початок цвітіння;
3.Початок масового утворення плодів.


Примітки


  • итрати води згідно норм, прийнятих в господарстві;
  • оптимальний  час доби для обприскування посівів: до 10-ї  і після 17-ї години;
  • робочі розчини препарату потрібно використати протягом доби.


ЕМІСТИМ С+Mn зберігають в упаковці виробника в сухих опалювальних складських приміщеннях з гарною  вентиляцією. Препарат потрібно захищати від  прямих сонячних променів та атмосферних опадів, зберігати на відстані не менше 1м від закритих джерел тепла при температурі від 0 до 30ºС. Гарантований строк придатності – 3 роки.


Завдяки високій ефективності та невеликим витратам на застосування ЕМІСТИМ С+Mn підвищує рентабельність вирощування культури  на 20-30%.


<< Назад