full page

НООСТИМ


ТУУ24.2-22952095-002:2007


 
До складу препарату входить регулятор росту Емістим С та водний розчин низько- та середньомолекулярного поліетиленгліколю, ПЕГ-400 та ПЕГ-1500, відповідно. Введені поліетиленгліколі сприяють кращому проникненню до клітин рослин компонентів Емістиму С та компонентів засобів захисту рослин, мікро- і макродобрив, з якими Ноостим застосовується у бакових сумішах. Завдяки клейким властивостям ПЕГ- і також здійснюють надійну фіксацію всіх складових бакових сумішей на поверхні насіння та рослин і забезпечують таким чином більший ефект від їх дії.
Окрім того поліетиленгліколі збільшують в клітинах кількість «зв’язаної води» З одного боку, це сприяє зменшенню транспірації рослинами води в період посухи, а з другого, приводить до зниження температури замерзання кліткового соку при негативних температурах а, отже, до кращої перезимівлі озимих.
В результаті за рахунок синергетичних процесів,які відбуваються в рослинах під дією його складових, Ноостим забезпечує більші прибавки врожаю, кращу якість продукції та ефективніше захищає рослини від несприятливих умов вирощування.
В процесі державних випробувань Ноостиму одержані такі прибавки врожаю: пшениці – 4,5-7,0 ц/га; зерна кукурудзи – 18-24 ц/га; соняшнику – 4,7-6,8 ц/га; сої – 4,8-5,5 ц/га; ріпаку – 5,0-6,2 ц/га.
 
Використання
Застосовується для обробки насіння та обприскування посівів при вирощуванні пшениці, ячменя, кукурудзи, ріпаку, соняшника, сої.
 
Норми витрат
200–400 мл на 1 тонну насіння, 300 – 400 мл на 1 гектар посівів.
 
Клас токсичності
Згідно ДСанПіН 8.8.1.002-98 відноситься до малотоксичних речовин
 
Умови зберігання
Препарат зберігають в упаковці виробника в сухому, опалювальному приміщенні при температурі 0-300С. Гарантований термін зберігання -3 роки.
 
Упаковка
Каністри об’ємом 5л, ампули об’ємом 5 мл.


 

<< Назад