full page

ТРЕПТОЛЕМ+B


РЕГУЛЯТОР РОСТУ З МОНОХЕЛАТОМ БОРУ ДЛЯ ВИРОЩУВАННЯ СОНЯШНИКА ТА РІПАКА
 
ТУ У 20.2- 22952095-011: 2016
  
ТРЕПТОЛЕМ+B
 
Опис препарату.
До складу препарату входить регулятор росту рослин Трептолем. Діючою речовиною регулятора є збалансована композиція біологічно активних  речовин природного  та синтетичного походження з фітогормональною активністю ауксинового, цитокінінового і гіберелінового  типу, 51г/л. Другою складовою препарату є рідке добриво з концентрацією бору 150 г/л та азоту 104 г/л. Зовнішній вигляд − однорідна  ясно-коричнева рідина із запахом аміну. Питома вага при 20°С 1,30-1,34 г/см3. Добре розчиняється у воді.
Препарат ТРЕПТОЛЕМ+В застосовується в технологіях вирощування соняшника та ріпака  шляхом  позакореневого підживлення рослин. Унікальність  ТРЕПТОЛЕМу+В полягає в тому, що його складові потрапляючи до рослини діють синергетично в багатьох напрямках. В першу чергу  це підвищення проникненість мембран клітин та прискорення транспорту елементів живлення, зокрема вуглеводнів. Складові препарату ініціюють інтенсивний поділ клітин і синтез білків − швидке наростання вегетативної маси і репродуктивних органів. Початку стрімкого росту останніх сприяє зменшення під діє препарату опадання квіток і ріст проростання пилку. І таке інше. Врезультаті поряд з швидким  подоланням дефіциту  бору відбувається ефективне поліпшення господарсько важливих показників культурних рослин. Зокрема, ТРЕПТОЛЕМ+В підвищує стійкість рослин до хвороб, заморозків та посухи. Наприклад, ураженість соняшника білою гниллю зменшується в 4-6 разів, іржею – в 4-8 разів. Істотно підвищується врожайність та поліпшується якість  продукції. Потрапляючи до ґрунту, препарат не тільки збагачує його бором, але ще й активізує життєдіяльність ґрунтових мікроорганізмів, в тому числі азотфіксуючих та фосформобілізуючих.
 
Високій ефективності препарату також сприяє ретельно відпрацьована препаративна форма:
Використання ТРЕПТОЛЕМу для обробки насіння з подальшим обприскуванням посівів ТРЕПТОЛЕМом+В підвищує врожайність насіння ріпака на 20-25%, вміст в ньому олії  на 4-6%, вихід олії на 30-40%. Рослини   соняшника формують потужне стебло з одним великим  виповненим кошиком, діаметр якого в середньому на 5-6 см більше ніж у рослин на контролі. Врожай насіння зростає  на 4-6 ц/га, вміст  олії на 2-4%, вихід олії та білка на 20-25%.
 
Клас токсичності.
Згідно до ДСанПіН8.8.1.002-98 ТРЕПТОЛЕМ+В належить до 4-го классу небезпеки.
 
Упаковка:
полімерні каністри об'ємом 10 л.
 
Норми витрат і фази внесення.
 

Культура Л/га Фазы внесения

Ріпак

 1

Осінь:4-7 листків;

Весна: початок стеблування,

повторно – початок цвтіння

Соняшник

 1

2-4 пар справжніх листків;

повторно - 8-10 пар справжніх листків

 

Примітки:

 

ТРЕПТОЛЕМ+В зберігають в упаковці виробника в сухих опалювальних складських приміщеннях з доброю вентиляцією. Препарат потрібно захищати від  прямих сонячних променів та атмосферних опадів, зберігати на відстані не менше 1м від закритих джерел тепла при температурі від 0 до 30ºС. Гарантований строк придатності – 3 роки.

 

Завдяки високій ефективності та невеликим витратам на застосування ТРЕПТОЛЕМ+В підвищує рентабельність вирощування культури  на 20-30%.  
 
 

<< Назад