full page

ЗЕАСТИМУЛІН+Zn


КОМПЛЕКСНИЙ ПРЕПАРАТ ДЛЯ ВИРОЩУВАННЯ КУКУРУДЗИ

ТУ У 20.2- 22952095-010: 2016
 
КОМПЛЕКСНИЙ ПРЕПАРАТ ДЛЯ ВИРОЩУВАННЯ КУКУРУДЗИ
 
Опис препарату.
Першою складовою препарату є регулятор росту рослин ЗЕАСТИМУЛІН. Його діюча речовина  це збалансована композиція біологічно активних речовин природного  та синтетичного походження з фітогормональною активністю ауксинового, цитокінінового і гіберелінового  типу, 51г/л. Другою складовою препарату є рідке добриво з концентрацією цинку 154 г/л та азоту 100 г/л та сірка (S) 76 г/л.
Зовнішній вигляд – однорідна,  напівпрозора рідина   ясно-сірого кольору. Густина при  20°С  1,39-1,42 г/см3. Добре розчиняється у воді.
Препарат ЗЕАСТИМУЛІН+Zn застосовується в технологіях вирощування кукурудзи на зерно і зелену масу   шляхом  позакореневого підживлення рослин.
Основу регуляторів росту ТОВ «Високий врожай» складає комплекс біологічно активних речовин  з фітогормональною активністю. Склад комплексу для певного  класу сільськогосподарських  культур підібрано з урахуванням біологічних особливостей культури. Потрапляючи до рослин під час обробки насіння і/або обприскування посівів,  регулятори росту суттєво  інтенсифікують життєві процеси. Зокрема, посилюється продуктивність ферментних систем та розширюється спектр ферментів. Завадою на шляху цього процесу може стати дефіцит мікроелементів, що забезпечують ефективність активних центрів того або іншого ферменту. Виникнення такого дефіциту вельми реально, тому що органічні добрива на поля майже не вноситься, а мінеральні  тільки підвищують рівень цього дефіциту. Вихід із  ситуації полягає в застосуванні  регуляторів росту спільно з агрохімікатами, до складу яких входять мікроелементи. При вирощуванні кукурудзи високі результати забезпечує композиційне цинкове добриво. Внесення  цинку підвищує швидкість окислювально-відновних процесів. Під його впливом  підвищується синтез сахарози, крохмалю, аскорбінової  кислоти, тощо. Під симбіотичною дією регулятора росту і добрива значно підвищується стійкість рослин до хвороб, посухи, спеки та приморозків.
Використання ЗЕАСТИМУЛІНу для обробки насіння з подальшим обприскуванням посівів ЗЕАСТИМУЛІНом+Zn збільшує врожай зерна  на 10-18ц/га, зеленої маси на 70-130ц/га та на 3-6% підвищує вміст в зерні жирів і протеїну.
 
Клас токсичності.
Згідно до ДСанПіН8.8.1.002-98 ЗЕАСТИМУЛІН+Zn відноситься до 4 класу небезпеки.
 
Упаковка:
каністри об’ємом 10 л.
 
Обприскування посівів: норми витрат і фази внесення
 
Культура Витрати,л/га Фаза внесення

 Кукурудза

 1,0

5-7 листочків

повторно − 10-12 листочків

 

Примітки: 

Норми витрат води згідно до технології, прийнятої  у господарстві. Оптимальний  час доби для обприскування посівів: до 10-ї  і  після 17-ї години. Робочі розчини ЗЕАСТИМУЛІНУ+Zn потрібно використати протягом доби.

 

Під дією ЗЕАСТИМУЛІНу+Zn в клітинах рослин  в 2,0-2,5 зменшується число природних мутацій, а число мутацій, наведених засобами захисту, зменшується до  природного рівня. Тому доцільно застосовувати препарат  на батьківських посівах при вирощуванні гібридного насіння, а його використання на товарних посівах дозволяє подовжити терміни оновлення сорту.

 

ЗЕАСТИМУЛІН+Zn зберігають в упаковці виробника в сухих опалювальних складських приміщеннях з хорошою вентиляцією. Препарат потрібно захищати від  прямих сонячних променів та атмосферних опадів, зберігати на відстані не менше 1м від закритих джерел тепла при температурі від 1ºС до 30ºС. Гарантований термін придатності – 3 роки.

 

Завдяки високій ефективності та малим витратам на застосування ЗЕАСТИМУЛІН + Zn підвищує рентабельність вирощування кукурудзи на 15-25%.<< Назад